top of page

Wyjazdy joga & masaż

Krótki kalendarz wydarzeń, gdzie w najbliższym czasie można pojechać na jogowy wyjazd z moim Ucieleniem. Czule zapraszam!Złap oddech - weekend z jogą w Sobolach


Wraz z Igą Kruk-Żuławską zapraszamy Cię na przedłużony weekend w niezwykłym domu w Sobolach. Poruszysz ciało podczas zajęć jogi, pochylisz się nad swoim oddechem podczas warsztatów z Dorotą Archicińską-Powalską, a na warsztatach z Klaudią Matyjewicz dowiesz się, jak aromaterapia może Cię wspierać w radzeniu sobie z jesiennym osłabieniem i infekcjami. O odżywienie brzucha zadba Szymon Kazimierczak, a ja dopełnię relaks UCIELENIEM 🙌🏻


Kiedy: 6 - 9 października

Zobacz więcej info u Igi justbreathe.plSlow Weekend na Warmii


Wraz z Eweliną zapraszamy na przedłużony weekend pełen relaksu, oddechu, jogi, masażu i regeneracji w cudownym otoczeniu parku.

Wyjątkowy 4-dniowy regeneracyjny program ODnowy, przeznaczony jest dla osób, które pragną oderwać się od codziennego zgiełku i w kameralnej grupie zatroszczyć się o siebie.

Tematem przewodnim warsztatu będzie TWÓJ DOBROSTAN. Będziemy wsłuchiwać się w swój oddech, poznawać oczyszczające praktyki oddechowe, uczyć się swojego ciała i jego potrzeb poprzez asany jogowe oraz zadawać sercu ważne pytania podczas medytacji prowadzonych. W trakcie spotkań na macie, dbając o swój dobrostan, będziemy wzmacniać jego filary: poczucie własnej wartości, umiejętność stawiania granic.


W tle wyjątkowa muzyka, zapach i przestrzeń na rozmowy.


Kiedy: 26 - 29 maja

Gdzie: Dwór Dawidy

Zobacz więcej tutajPowitania lata z jogą vol. 2 – weekend w Winnicy


Zapraszamy na czerwcowy wyjazd do Winnicy. Poruszamy się na matach swobodnie, by wyraźnie poczuć, jak się mają nasze ciała. Pochodzimy boso po trawie. Będziemy polować na komary, których o tej porze zawsze jest tam pod dostatkiem Ruszymy na długie spacery albo poleżymy na trawie z książką, im mniej poważną, tym lepiej. Będziemy jeść pyszne posiłki z rąk Szymona – ale nie tylko, bo tym razem poprowadzi on też dla nas warsztaty kulinarne, oparte na tym, co najlepsze w czerwcu, czyli na lokalnych, sezonowych produktach.


Oddamy się też radosnej eksploracji ciała na macie z Igą, oraz w moje ręce, po błogi relaks. Czy może być lepiej? Szczerze mówiąc, nie sądzę. Jedź z nami, będzie pięknie!


Kiedy: 9 - 12 czerwca

Zobacz więcej tutajPowitanie lata z jogą vol. 1 – weekend w Kawkowie


Maj – wiosna jest już w pełnym rozkwicie, czuć nawet przyjemnie sygnały, że lato tuż, tuż. Eksplozja zieleni, dłuższe dni, ciepło, ale jeszcze nie parno i duszno. A nawet jeśli pada, to gołym okiem widać, jak deszcz wnosi jeszcze więcej życia w przyrodę. Krótko mówiąc – dobrze wtedy ruszyć się z miasta. Zadrzeć głowę, by wypatrywać ptaków w zielonych koronach drzew, postawić bosą stopę w świeżej zielonej trawie, czuć zapach ziemi po porannym deszczu. Zatrzymać się i odetchnąć. Jedziesz z nami?


Razem z Igą, Olą i Szymonem chcemy w tym pięknym momencie ugościć Cię w magicznym domu w Kawkowie. Stworzyć przestrzeń na zatrzymanie się, czucie i doświadczanie. Czekają na Ciebie zajęcia jogi i medytacji, masaże oraz pyszne wegańskie jedzenie. A także dużo czasu na spacery, rozmowy, leżenie w hamaku, picie kawy, czytanie książek… Zatrzymajmy się razem na chwilę, zanim lato porwie nas w wir wydarzeń.


Kiedy: 19 - 22 maja

Zobacz więcej tutaj
Oddech. Ruch. Spokój - weekend w Sobolach


Początek wiosny to czas, kiedy warto szczególnie poświęcić uwagę sobie. Odkopać się z zimowych ciemności, wyjrzeć na zewnątrz i nieco zwiększyć tempo – ale w zgodzie ze sobą i swoimi potrzebami, tak by nie wpaść w powtarzane regularnie schematy, na które tak naprawdę wcale nie mamy ochoty.


Jeśli czujesz, że to dobry moment, by pobyć w spokojnym miejscu, w towarzystwie życzliwych osób, bez presji, że cokolwiek musisz, ale z przestrzenią na to, by skomunikować się ze sobą na różnych poziomach – bardzo zapraszam Cię na weekendowy wyjazd z jogą, oddechem, jogą twarzy, masażami i boskim jedzeniem. - Tymi słowami Iga Kruk-Żuławska otwiera wspólny wyjazd z jogą do Soboli.


Kiedy: 24 - 27 marca

Zobacz więcej tutaj
Nowy rok z jogą w Kawkowie


Przejście starego roku w nowy ma spore znaczenie – jest symbolicznym momentem na zatrzymanie się, przyjrzenie różnym obszarom mojego życia, podsumowanie i wyrażenie intencji na kolejnych dwanaście miesięcy.


Jeśli takie podejście jest Ci bliskie i masz ochotę spędzić ten wieczór w kameralnym gronie, w starym domu na Warmii, przy pysznym posiłku – zapraszamy Cię na wyjazd do Kawkowa.

Spędzimy razem cztery dni – na praktyce jogi i medytacji, przy wspólnym stole, na spacerowaniu, rozmawianiu, czytaniu i graniu w planszówki, a także podczas błogich masaży.


Kiedy: 29 grudnia - 2 stycznia

Zobacz więcej tutaj
Złap oddech - Kobiecy weekend z jogą i olejkami


Podczas tego jesiennego weekendu będziemy praktykować jogę, świadomie oddychać i medytować z Igą :) Kasia Klimczewska będzie przygotowywać dla nas pyszne wegańskie posiłki, a ja z czułością wymasuje Wasze ciała.


Na wyjeździe czekają nas także warsztaty z aromaterapii, które poprowadzi Ela Świętek.

Zanurzymy się w świat zmysłów, zapachów, olejków eterycznych, które wspierają dobrostan ciała, umysłu i duszy.


Nie zabraknie także czasu dla siebie, na spacery, drzemki, czytanie książek i rozmowy.

Wszystkie cztery zadbamy o to, byście wróciły do domów wypoczęte, zregenerowane i

zainspirowane do tego, by w zabieganej codzienności znajdować czas i przestrzeń na dbanie o

siebie.


Kiedy? 7-10 października (czwartek-piątek)

Zobacz więcej tutajMove - Breathe - Relax: 5 dni w Beskidach


Przedłużone wakacje we wrześniu w starej chacie Miłośliwka? Taki wyjazd, pełen oddechu z jogą tylko u Igi. Czeka Cię czas wypełniony praktyką, medytacją, górkim widokiem, vegańskim jedzeniem i moim ucieleniem.


Kiedy? 5-10 września (niedziela-piątek)

Zobacz więcej tutaj
Slow Weekend na Warmii


W nieśpiesznym rytmie wraz z Eweliną zapraszamy na Cię na dłuższy weekend, pełen głębokiego relaksu, oddechu i jogi w wyjątkowym miejscu - Dwór Dawidy na Warmii. Wybieramy się w kameralnej grupie, ale w doborowym towarzystwie, dołącz do nas.


Kiedy? 16-19 września (czwartek-niedziela)

Zobacz więcej tutaj
Więcej wydarzeń wkrótce...

Comments


bottom of page