top of page

boskie CIAŁO - czerwcówka

Zapraszamy Cię na pierwszy czerwcowy wyjazd z jogą, gliną i masażem. Czeka nas bardzo zmysłowy weekend podczas którego słowo DOTYK odmieniać będziemy przez wszystkie przypadki. Oddaj się w czułe dłonie i odpocznij podczas długiego, czerwcowego weekendu.Wybieramy się do magicznego miejsca, gdzie czas płynie wolniej, by oderwać się od codzienności, zanurzyć w dobrostanie i doświadczyć błogiego dotyku. To nie tylko warsztat jogowy, to również wspaniała okazja, aby nauczyć się pracować z gliną oraz auto-masażem. To również czas, aby przepysznie biesiadować, leniwie wygrzewać się w słońcu i spędzić czas w kręgu niesamowitych osób. Zadbamy o wszystko, żebyś Ty mogła cieszyć się każdą chwilą tego wyjątkowego weekendu.


To będzie kameralny wyjazd, jedynie godzinę drogi między Łodzią, a Warszawą, ale mentalnie wylądujemy niemal w niebie, zwanym odpoczynkiem i przyjemnością.Jak będzie wyglądał nasz wyjazd?


Weekend zaczynamy już w czwartek (Boże Ciało) i zakończymy go w niedzielę w południe. Taaak... to prawie 4 dni na rozkoszne lenistwo! Cały ten czas krążyć będzie wokół CZUCIA i DOTYKU - własnego ciała, twarzy, czy też gliny.


Każdego dnia poczujemy boskie ciała w praktyce jogi i podczas ruchu intuicyjnego. Nauczymy się masować twarz i sprawdzimy ile podobieństwa, czy też różnic tkwi w dotyku gliny i własnej skóry. Podczas warsztatu z ceramiki dowiemy się jak stworzyć miseczkę lub wazon na wiosenne kwiaty, tak aby potem w domu cieszyć się z własnoręcznie ulepionego naczynia.


Nie zabraknie czasu na odpoczynek, spacery po lesie, książkę i opalanie na leżaku lub hamaku. Wieczorem ponownie wejdziemy na matę, kończąc dzień wyciszającą praktyką, czyli przede wszystkim dłuuugą savasaną. Będę Wam w jej trakcie towarzyszyć dźwiękiem misy i dzwonków, pobudzać zmysły zapachami olejków i szałwi oraz rozluźniać czułym dotykiem podczas UCIELENIA.


Masz gęsią skórkę lub wypieki na policzkach kiedy czytasz ten opis? Ja nie mogę się doczekać tego weekendu :) JEDZIESZ Z NAMI? Jeśli jesteś chętna/y spędzić pierwszy czerwcowy weekend właśnie w ten sposób, to zapraszam Cię już teraz - zaznacz w kalendarzu datę 30 maja - 2 czerwca, napisz do mnie i zarezerwuj miejsce na ten wyjazd ;)Przejdźmy do konkretów...


Plan na czerwcowy weekend:


Czwartek 12:00 - przyjazd i zakwaterowanie

13:30 - obiad i deser

14:30 - warsztaty ceramiczne cz.1. 17:30 - joga na przywitanie - vinyasa flow

19:00 - kolacja

21:00 - savasana - relaks, dotyk, zapach, dźwięki


Piątek 7:30 - poranna joga i medytacja

9:00 - śniadanie 10:30 - warsztaty ceramiczne cz.2.

14:00 - obiad

17:30 - Yoga Dance flow

19:00 - kolacja

20:30 - sauna


Sobota

7:30 - poranna joga i medytacja

9:00 - śniadanie

12:30 - warsztat auto-masażu twarzy

14:00 - obiad

17:30 - warsztat ruch intuicyjny

19:00 - kolacja

21:00 - savasana - relaks, dotyk, zapach, dźwięki


Niedziela 7:30 - poranna joga i medytacja

9:00 - śniadanie

11:00 - krąg na zakończenie

12:30 - powrót do domu


Podsumowując, co czeka nas w trakcie czerwcówki:


  • 4 sesje jogi

  • 2 sesje wieczornej savasany

  • zajęcia Yoga Dance flow i ruch intuicyjny

  • 2 dni warsztatów ceramicznych

  • warsztat auto-masażu twarzy

  • sauna

  • 9 pysznych wegetariańskich posiłków

  • pobyt w unikalnej przestrzeni Rozpusta spa


Praktyka jogi

Każdego dnia czekają nas dwa lub trzy spotkania na macie - te poranne na rozruch i kolejne w zależności od dnia - intensywne w stylu Yoga Dance flow, czy ruchu intuicyjnego lub zupełnie chillujące - późnym wieczorem.


Czy musisz być zaawansowany/a w praktyce? Zupełnie nie! Joga ma być dla nas przyjemnością, narzędziem, aby świadomie doświadczać tego, co nas otacza oraz zajrzeć w głąb siebie. Na moich zajęciach zawsze proponuję sporo wariantów - dla początkujących i tych, co lubią wyzwania. Będę dbać, aby każdy znalazł dla siebie bezpieczną i przyjemną przestrzeń.Ceramika

Warsztaty ceramiczne z Agnieszką znaną jako brln_studio będą trwały przez dwa dni, a dla upartych zostawimy glinę nawet na nocne czuwanie ;) Lepić będziemy z czerwonej gliny, tradycyjną metodą z wałeczków, okrągłe naczynka i ozdobić je z zewnątrz wzorami. Agnieszka pokaże Wam triki, jak zmienić zwykłą formę w zależności od banalnie prostych dodatków, udowadniając, że każdy może zrobić coś unikalnego, nawet jeśli uważa, że nie ma tak zwanych, „zdolności plastycznych”.


Kiedy naczynka wyschną, pobielimy je angobą i poszkliwimy. Nasze piękne działa po wypaleniu będą do odbioru w Warszawie na początku lipca.


Zakwaterowanie 

Będziemy mieszkać w drewnianym dworku, godzinę drogi między Łodzią, a Warszawą. Rozpusta SPA to rodzinna historia - mojego taty i moja. Został zbudowany dla bliskich ludzi i tak tutaj traktuje się gości. To miejsce powstało z potrzeby serca, aby wspólnie nauczyć się odpoczywać. To zaciszny dom na skraju lasu, który zaprasza do błogiego lenistwa, zmysłowych przyjemności i zwolnienia tempa wśród unikalnych wnętrz, gdzie eklektyzm łączy się z klasyką, a vintage dopełnia kolonialne inspiracje. Do dyspozycji będą 4 bardzo stylowe pokoje - 2, 3 i 5 osobowe. Do pokoi należą współdzielone łazienki.Jedzenie

Kuchnia Sabiny to przede wszystkim autorskie dania sezonowe inspirowane czasem Grecją, Bliskim Wschodem, czasem Meksykiem, a czasem wspomnieniem babcinej kuchni. To co łączy te dania, to niesamowity kunszt łączenia składników, bogactwo smaków i ciekawych doznań kulinarnych. Znakiem specjalnym Sabinem są też wypieki od porannej chałki, po wieczorną domową pizze.Jaki jest koszt czerwcówki?


Cena

  • Earlybirds do 15.05: miejsce w pokoju - 1590 zł

  • Cena regularna po 15.05: miejsce w pokoju - 1700 zł

Dojazd we własnym zakresie, ale postaramy się skomunikować osoby jadące samochodem z osobami, które będą potrzebować transportu.


Wymagana zaliczka gwarantująca miejsce: 500 zł


UWAGA! wyjazd jest bardzo kameralny (ok. 10 osób) dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj miejsce dla siebie wpłacając zaliczkę. Reszta kwoty płatna na miejscu gotówką lub przelewem. (istnieje możliwość wystawienia faktury VAT za wyjazd tytułem: warsztaty/kurs jogi)

Zaliczka jest bezzwrotna, chyba, że znajdziesz kogoś na swoje miejsce. Choroba, czy inne nagłe sytuacje nie są niestety podstawą do zwrotu zaliczki.


CHCESZ JECHAĆ Z NAMI?

Napisz koniecznie maila na adres: karolinaeisentraut@gmail.com lub zadzwoń: 530 900 785. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz prześlę szczegóły w celu opłacenia zaliczki.


*wyjazd zostanie odwołany do dnia 15 maja, jeśli nie zbierze się minimalna grupa 6 osób. Wówczas 100% wpłaconych środków zostanie zwróconych na konto.O nas


Karolina Eisentraut

Z ogromnej pasji joginka (nauczycielka Hatha Vinyasa Jogi 200 RYT + 50h YTT Inside Flow) i masażystka Kobido & Lomi Lomi nui.


Gdybym miała powiedzieć jedną rzecz, która w życiu kręci mnie najbardziej... to jest to zdecydowanie świadoma praca z ciałem i ruch, który budzi w nas wrażliwość i kontakt ze sobą. Każdy dzień zaczynam od praktyki jogi, bo uważam, że najważniejsze trzeba zrobić o świcie. Pracę w PortalYogi uzupełniam ucząc Vinyasa jogi w dwóch szkołach w Warszawie oraz masując. Tym sposobem joga i masaż wypełniają moje życie po brzegi.


Joga jest dla mnie nie tylko fizyczną praktyką, ale także filozofią życia, którą codziennie staram się iść krok po kroku.Ceramika - Agnieszka @Brln_Studio Kuchnia - Sabina @głodne kawałki


Yorumlar


bottom of page