top of page

Cześć! Jestem Karo

Karo masaż m (25 of 70).jpg

Jestem masażystką.

Dla mnie masaż to rytuały, ukojenie

i błogostan. Niech żyje ucielenie!

 ​Gdybym miała powiedzieć jedną rzecz, która w życiu kręci mnie najbardziej... to zdecydowanie byłoby to ludzkie ciało i ruch. Dotyk to dar, to szczęście, którym kocham się dzielić. 

 

W naszym ciele zapisane są emocje, historie, doświadczenia i indywidualne cechy. Moment kiedy świadomie zaczynasz to odkrywać, łapiąc kontakt z własnym ciałem, samym sobą to niezwykle piękne i intymne chwile. Każdy z nas ma w sobie tą moc! Moc czułości, obserwacji, samouzdrawiania, uwalniania i tworzenia. Czasem tylko brakuje nam narzędzi, aby spotkać się ze sobą.

 

Ja czuję i wierzę, że joga i masaż są tym narzędziem. Misja ucielania dopiero kiełkuje, ale ufam, że ziarno zostało rzucone na żyzną glebę.

 

Dziewczyny, zapraszam z czułością na masaż, na błogie UCIELENIE

Kobiece przyjemności

8.png

Masaż Cielesne Rytuały 

Zabieg dla każdej prawdziwej bogini. Autorsko dobrane rytuały zachęcają do odprężenia. To relaks całego ciała  oraz błogie połączenie zmysłów.

 

Masaż Cielesne Rytuały to połączenie leczniczego masażu klasycznego z elementami Lomi Lomi Nui oraz masażu twarzy, głowy i stóp. W krótszej wersji masowany jest głównie tył ciała, dekolt, twarz i głowa. Natomiast w dłuższej - otulone masażem jest całe ciało. 

Zapraszam na czuły i uważny dotyk, któremu towarzyszą olejki eteryczne, specjalnie dobrana muzyka, zapach świec i palo santo. Rytuał kończy relaksacja dźwiękiem - dzwonków, misy i tingszy oraz oczyszczanie energii szałwią.

Czas: 1h | Opcja mini
Koszt: 150 zł

Czas: 1,5h | Opcja standard 

Koszt: 200 zł


Czas: 2h | Opcja luksus 
Koszt: 250 zł

 

8.png

Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż, a właściwie sztuka pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów. To znacznie więcej niż masaż relaksacyjny, ponieważ wykonuje się go z poziomu serca, z pełną życzliwością i uważnością. Warto przyjmować go z intencją. 

Masaż Lomi Lomi Nui obejmuje całe ciało (poza strefą intymną), który polega na łączeniu długich i miękkich ruchów przedramionami, z udziałem rotacji i rozciągania. Masaż wykonuje się na dużej ilości ciepłego oleju. Taneczny krok oraz płynny, niekończący się ruch wprawia osobę przyjmującą w wyjątkowy stan rozluźnienia, uruchamiając procesy autoregulacji i uwolnienia. 

Czas sesji: 1,5h
Koszt: 200 zł

Czas sesji: 2h

Koszt: 250 zł

 

Spotkajmy się na masaż

Dziękuję!

Do zobaczenia na Starym Mokotowie

Contact
bottom of page