top of page

Cześć! Jestem Karo

Karo masaż m (25 of 70).jpg

Jestem masażystką.

Dla mnie masaż to rytuały, ukojenie

i błogostan. Niech żyje ucielenie!

 ​Gdybym miała powiedzieć jedną rzecz, która w życiu kręci mnie najbardziej... to zdecydowanie byłoby to ludzkie ciało i ruch. Dotyk to dar, to szczęście, którym kocham się dzielić. 

 

W naszym ciele zapisane są emocje, historie, doświadczenia i indywidualne cechy. Moment kiedy świadomie zaczynasz to odkrywać, łapiąc kontakt z własnym ciałem, samym sobą to niezwykle piękne i intymne chwile. Każdy z nas ma w sobie tą moc! Moc czułości, obserwacji, samouzdrawiania, uwalniania i tworzenia. Czasem tylko brakuje nam narzędzi, aby spotkać się ze sobą.

 

Ja czuję i wierzę, że joga i masaż są tym narzędziem. Misja ucielania dopiero kiełkuje, ale ufam, że ziarno zostało rzucone na żyzną glebę.

 

Dziewczyny, zapraszam z czułością na masaż, na błogie UCIELENIE

Kobiece przyjemności

8.png

Masaż Cielesne Rytuały 

Zabieg dla każdej prawdziwej bogini. Autorsko dobrane rytuały zachęcają do odprężenia. To relaks całego ciała  oraz błogie połączenie zmysłów.

 

Masaż Cielesne Rytuały to połączenie leczniczego masażu klasycznego z elementami Lomi Lomi Nui oraz masażu twarzy, głowy i stóp. 

Zapraszam na czuły i uważny dotyk, któremu towarzyszą olejki eteryczne, specjalnie dobrana muzyka, zapach świec i palo santo. Rytuał kończy relaksacja dźwiękiem oraz oczyszczanie energii szałwią.

Czas: 1h | Opcja krótsza
Koszt: 200 zł

Czas: 1,5h | Opcja dłuższa 

Koszt: 250 zł


Czas: 2h | Opcja krótsza + Kobido
Koszt: 350 zł


 

8.png

Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż, a właściwie sztuka pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów. To znacznie więcej niż masaż relaksacyjny, ponieważ wykonuje się go z poziomu serca, z pełną życzliwością i uważnością. Warto przyjmować go z intencją. 

Masaż Lomi Lomi Nui obejmuje całe ciało (poza strefą intymną), który polega na łączeniu długich i miękkich ruchów przedramionami, z udziałem rotacji i rozciągania. Masaż wykonuje się na dużej ilości ciepłego oleju. Taneczny krok oraz płynny, niekończący się ruch wprawia osobę przyjmującą w wyjątkowy stan rozluźnienia, uruchamiając procesy autoregulacji i uwolnienia. 

Czas sesji: 1,5h
Koszt: 270 zł

Czas sesji: 2h

Koszt: 350 zł


 

8.png

Masaż Kobido

Japoński Masaż Kobido to jedna z najbardziej zaawansowanych technik masażu twarzy, karku i dekoltu.

 

Kobido pobudza przepływ Qi (energii), rozluźnia mięśnie, poprawia napięcie skóry i zmniejsza obrzęki, przez co jest alternatywą dla medycyny estetycznej

Rytuały:

  • rozluźnienie napięć mięśniowych

  • relaksacja i drenaż limfatyczny

  • lifting twarzy

  • akupresura

  • palo santo i olejki eteryczne

  • relaksacja dźwiękiem

Czas sesji: 75 MIN
Koszt: 220 zł

Czas: 2h | Cielesne rytuały + Kobido

Koszt: 350 zł

Spotkajmy się na masaż

Dziękuję!

Do zobaczenia na Starym Mokotowie

Contact
bottom of page