Cześć! Jestem Karo

Jestem masażystką.

Dla mnie masaż to rytuały, ukojenie

i błogostan. Niech żyje ucielenie!

 ​Gdybym miała powiedzieć jedną rzecz, która w życiu kręci mnie najbardziej... to zdecydowanie byłoby to ludzkie ciało i ruch. Dotyk to dar, to szczęście, którym kocham się dzielić. 

 

W naszym ciele zapisane są emocje, historie, doświadczenia i indywidualne cechy. Moment kiedy świadomie zaczynasz to odkrywać, łapiąc kontakt z własnym ciałem, samym sobą to niezwykle piękne i intymne chwile. Każdy z nas ma w sobie tą moc! Moc czułości, obserwacji, samouzdrawiania, uwalniania i tworzenia. Czasem tylko brakuje nam narzędzi, aby spotkać się ze sobą.

 

Ja czuję i wierzę, że joga i masaż są tym narzędziem. Misja ucielania dopiero kiełkuje, ale ufam, że ziarno zostało rzucone na żyzną glebę.

 

Dziewczyny, zapraszam z czułością na masaż, na błogie UCIELENIE

Cielesne przyjemności

8.png

Masaż leczniczo-relaksacyjny

Masaż techniką klasyczną w połączeniu z matą akupresurową

i wałkiem lyapko działa kojąco i leczniczo. Zmniejsza nadmierne napięcie mięśni, poprawia krążenie krwi i limfy oraz odżywienie tkanek.

 

Działania te wspomagają regenerację organizmu, zmniejszają uczucie bólu, zmęczenia i obciążenia oraz pozytywnie działają na samopoczucie.

Partia ciała: nogi / plecy /ramiona i barki

Czas: 1h
Koszt: 120 zł

8.png

Masaż rozluźniający pleców

Masaż rozluźniający dla górnej partii ciała. Idealny, jeśli czujesz mocne napięcie barków i obolałe plecy, jeśli dużo siedzisz przy biurku lub twoja praca obciąża kręgosłup. Dzięki temu zabiegowi poczujesz wyraźną ulgę i odprężenie.

Partia ciała: głowa, ramiona, barki i plecy

Czas: 1h
Koszt: 120 zł

Czas: 1,5 h
Koszt: 150 zł

8.png

Masaż Cielesne Rytuały

Zabieg dla każdej prawdziwej bogini. Autorsko dobrane rytuały zachęcają do odprężenia. To relaks całego ciała  oraz błogie połączenie zmysłów.

 

Zapraszam na masaż z olejkami eterycznymi, zapachem świec i palo santo, zakończony relaksacją dźwiękami dzwonków, mis, i gongu.

Rytuały: masaż całego ciała; olejki eteryczne, oczyszczanie szałwią, relaks dźwiękiem, wyciszenie

Czas: 1 h
Koszt: 120 zł

Czas: 1,5 h
Koszt: 150 zł

Spotkajmy się na masaż

Dziękuję!