Cześć! Jestem Karo

4Q3A8510.jpg

Jestem masażystką.

Dla mnie masaż to rytuały, ukojenie

i błogostan. Niech żyje ucielenie!

 ​Gdybym miała powiedzieć jedną rzecz, która w życiu kręci mnie najbardziej... to zdecydowanie byłoby to ludzkie ciało i ruch. Dotyk to dar, to szczęście, którym kocham się dzielić. 

 

W naszym ciele zapisane są emocje, historie, doświadczenia i indywidualne cechy. Moment kiedy świadomie zaczynasz to odkrywać, łapiąc kontakt z własnym ciałem, samym sobą to niezwykle piękne i intymne chwile. Każdy z nas ma w sobie tą moc! Moc czułości, obserwacji, samouzdrawiania, uwalniania i tworzenia. Czasem tylko brakuje nam narzędzi, aby spotkać się ze sobą.

 

Ja czuję i wierzę, że joga i masaż są tym narzędziem. Misja ucielania dopiero kiełkuje, ale ufam, że ziarno zostało rzucone na żyzną glebę.

 

Dziewczyny, zapraszam z czułością na masaż, na błogie UCIELENIE

Kobiece przyjemności

8.png

Masaż Cielesne Rytuały 

Zabieg dla każdej prawdziwej bogini. Autorsko dobrane rytuały zachęcają do odprężenia. To relaks całego ciała  oraz błogie połączenie zmysłów.

 

Zapraszam na masaż z olejkami eterycznymi, zapachem świec i palo santo, zakończony relaksacją dźwiękami dzwonków, mis, i gongu.

Rytuały: masaż całego ciała; olejki eteryczne, oczyszczanie szałwią, relaks dźwiękiem, wyciszenie

Czas: 1h
Koszt: 120 zł

Czas: 1,5h

Koszt: 150 zł

8.png

Masaż rozluźniający pleców

Masaż rozluźniający dla górnej partii ciała. Idealny, jeśli czujesz mocne napięcie barków i obolałe plecy, jeśli dużo siedzisz przy biurku lub twoja praca obciąża kręgosłup. Dzięki temu zabiegowi poczujesz wyraźną ulgę i odprężenie.

Partia ciała: głowa, ramiona, barki i plecy

Czas: 1h
Koszt: 120 zł

Spotkajmy się na masaż

Dziękuję!

Do zobaczenia na Żoliborzu