top of page

Yoga w Królikarni plenerowo

We współpracy z Królikarnią, w ramach wydarzeń towarzyszących wystawie „Urszula Broll. Atman znaczy Oddech” - pod hasłem jej twórczości „Sztuka jako joga” 👁👁👁, organizowanych przez Muzeum Narodowe w Warszawie, w Muzeum Rzeźby w Królikarni.Otwarte zajęcia w plenerze

Zaczynamy wreszcie lato w mieście! ☀️Co drugą niedzielę zapraszamy na trawnik przed budynek Królikarni na otwarte zajęcia jogi. Startujemy o godzinie 10:00, rozwijamy maty boso na trawie oraz bierzemy głęboki wdech i wydech. Rozchmurz się od rana delikatnym rozruchem wspólnie witając słońce. Poziom zajęć będzie otwarty więc bez obaw i na spokojnie 🧘‍♀️Spotykamy się, aby miło spędzić wspólnie poranek - dlatego wstęp wolny. Weźcie ze sobą dresik, matę albo ręcznik oraz pozytywną energię! Możecie też zabrać koleżankę, mamę, czy chłopaka - będzie nam raźniej 🌤 Pamiętajcie jednak o zasadach bezpieczeństwa - zachowajmy odstęp co najmniej dwóch metrów mata od maty.Joga i sztuka w Królikarni

Po jodze zapraszamy do budynku Królikarni na retrospektywną wystawę artystki - Urszuli Broll, zafascynowanej m.in. mistyką Indii i buddyzmem tybetańskim, która od lat 60. XX wieku tworzyła niezwykłe mandale – obrazy medytacyjne. Zachęcamy do odbycia duchowej podróży inspirowanej jedną z nich.


Po zajęciach można także skorzystać z przemiłej kawiarni w Królikarni, zrobić piknik na trawie albo relaksować się w parku wśród natury i sztuki.


Spotykamy się o 10:00 przy rzeźbie Tancerki!

UWAGA! W przypadku złej pogody zajęcia mogą być odwołane na godzinę przed startem, zachęcam zatem do śledzenia informacji publikowanych w wydarzeniu.

Do zobaczenia!

Karo_om we współpracy z MNWW

Link do wydarzenia na Facebooku: Yoga w Królikarni plenerowoComentarios


bottom of page