Letnia joga w plenerze

Gdzie podczas wakacji możemy spotkać się na macie? Jakie wspólne wyjazdy, warsztaty i masaże czekają nas w tym letnim okresie? Okazji będzie kilka, już spieszę z kalendarzem!Półkolonia w Stanie Skupienia - Ucielenie. Joga i masaż


Zapraszamy na szósty tydzień Półkolonii dla Joginów w Stanie Skupienia!

W naszym ciele zapisane są emocje, historie, doświadczenia i indywidualne cechy. Moment kiedy świadomie zaczynamy to odkrywać, łapiąc kontakt z własnym ciałem, samym sobą to niezwykle piękne i intymne chwile. Każdy z nas ma w sobie tą moc! Moc czułości, obserwacji, samouzdrawiania, uwalniania i tworzenia. Czasem tylko brakuje nam narzędzi, aby spotkać się ze sobą. Ja czuję i wierzę, że joga i masaż są tym narzędziem.

Zapraszam na 5 dni podróży po własnym ciele, po przez płynną praktykę vinyasa jogi, którą będziemy łączyć z ruchem intuicyjnym oraz automasażem. W tle łagodnej muzyki, zapachu kadzideł i blasku świec. Każdy dzień zakończymy czułym UCIELENIEM, czyli relaksem, przy dźwięku mis, dzwonków i gongu oraz rozluźniającym dotykiem podczas savasany. Program tworzy krótką podróż po ciele wg umiejscowienia czakr, aby z dnia na dzień skupiać się na kolejnych centrach energetycznych naszego ciała.

PROGRAM:

Dzień 1 – Uziemienie. Ugruntowująca sekwencja vinyasa jogi, automasaż stóp, relaks dźwiękiem i ucielenie.

Dzień 2 – Czułość dla bioder. Otwierająca biodra sekwencja vinyasa jogi, rolowanie grupy kulszowa-goleniowej oraz pasma biodrowo-piszczelowego, relaks dźwiękiem i ucielenie.

Dzień 3 – Rozluźnione plecy. Sekwencja vinyasa jogi na rozluźnienie karku, barków i mięśni grzbietu. Rolowanie pleców, relaks dźwiękiem i ucielenie.

Dzień 4 – Otwarte serce. Sekwencja vinyasa jogi na otwarcie klatki piersiowej, delikatne wygięcia do tyłu, relaks dźwiękiem i ucielenie.

Dzień 5 – Intuicja. Sekwencja vinyasa jogi z elementami ruchu intuicyjnego. Automasaż twarzy, relaks dźwiękiem i ucielenie.


Termin: 23-28 sierpnia, 20:00-21:30

Więcej informacji i zapisy: Stan Skupienia

Urodzinowa jożka w plenerze


Mili, zapraszam Was z wielką radością na otwartą jogę w plenerze - wstęp free! Jak świętować urodziny, to tylko na macie.

W planie: 10:00 - łagodna sekwencja księżycowa 11:00 - piknik śniadaniowy na trawie


10 lipca to nie tylko moje urodziny, ale w tym roku także nów księżyca, dlatego na matę zapraszam z bardzo łagodną sekwencją księżycową, poziom totalnie dla każdego!

A po jożce siądźmy wspólnie na śniadaniowy piknik na trawie. Zabierz ze sobą kocyk, coś do picia, jeśli chcesz to również jakąś przekąskę, choć oferuje się również przygotować coś pysznego.

Zajęcia i piknik są otwarte! Jak świętować to na całego Chcesz zabrać ze sobą koleżankę, chłopaka, a może swoją pociechę? Czule zapraszam.

UWAGA! Nie masz ochoty na jogę? No problem, wpadnij choć na chwilę na piknik urodzinowego ciasta się nie odmawia A może chcesz wpaść tylko na jogę? Również czuj się zaproszony.

Gdzie się widzimy? Park Promenada od strony Puławskiej przy stawikach.


Joga na Barce Wisława


Jak w każdy letni, sobotni poranek razem z @focuslypl & Stan Skupienia czekamy na Was na Barce Wisława, a 7.08. to ja poprowadzę wspólna praktykę! Rozpocznij weekend w najlepszy możliwy sposób i złap chwilę dla głowy i ciała z widokiem na Wisłę.


Więcej informacji i zapisy: Stan Skupienia