Chata joga

CHATA joga, czyli w wolnym tłumaczeniu hatha yoga na chacie. Jak wiadomo - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.


Jogowa domówka

A gdyby tak zajęcia jogi zorganizować we własnym salonie? Otóż to - z początkiem marca rozpoczęliśmy cykliczne wydarzenie - rytuał spotkań na macie! To spotkania bardzo kameralne i nieoficjalne. Co nie oznacza, że tylko dla wybranych ;) Co drugi weekend drzwi naszego domu są dla Was i Waszych znajomych szeroko otwarte. Wspólnie na macie oczyszczamy głowę z natłoku myśli po przez krótką medytację, pranayamę (ćwiczenia oddechowe) i praktykę jogi, a na koniec relaks w dźwiękach gongu i dzwonka koshi, aromaterapia i aromatyczne ziółka.

Hatha joga W czasie zajęć kładziemy nacisk na rozwijanie uważności wykonania tradycyjnych asan. Praktyka jogi relaksuje i usuwa efekty codziennego stresu, harmonizuje i uspokaja świadomość, choć nie dajcie się zmylić - bywa również bardzo dynamicznie. Hatha joga poprawia nie tylko samopoczucie fizyczne, ale i psychiczne.


Do rzeczy: - zajęcia są bardzo kameralne, od 4 do 6 osób

- spotykamy się w co drugą niedzielę o 17:00 na Starym Mokotowie

- zajęcia trwają 2 godziny - koszt to 45 zł za pojedyncze zajęcia lub 40 zł przy opłacie za dwa. Przyprowadź nową osobę, a tego dnia na spółkę zapłacicie 60 zł, bo razem zawsze raźniej ;) - zapisy w formie wysłania wiadomości na messengerze, sms albo po prostu zadzwońcie lub dajcie mi znać na żywo :) Wydarzenie jest otwarte! Namaste.. Sri K. Pattabhi Jois

“Stary człowiek, sztywny człowiek, słaby człowiek - każdy z nich może praktykować, z wyjątkiem leniwego.”